Lehajtható fogantyú
Fokozatmentesen állítható úszókapcsoló
Kiváló minőségű csúszógyűrűs tömítés
Ütésálló műanyagból készült szivattyúház
Univ. csatlakozó 25/32 mm tömlőkhöz, ill. G1 (33,3 mm, külső)
90° szög G1½ (kb. 47,8 mm) külső x G1½ (kb. 47,8 mm) külső
Termék leírása
Az Einhell GC-DP 3325 szennyvízszivattyú nélkülözhetetlen segítség,
ha max. 9500 liter/óra sebességgel kell olyan vizet kell szivattyúznia,
amelyben akár 25 mm-nél nagyobb idegen testek is előfordulhatnak.
A 330 watt teljesítményű szivattyú kiválóan alkalmas szennyezett víz pincékből,
munkagödrökből, medencékből és kerti tavakból történő kiszivattyúzására, valamint esővízgyűjtők és kutak,
illetve vízgyűjtő tartályok tisztításra és víztelenítésére.
A könnyű mozgatás érdekében a készülékházat ütésálló műanyagból készült, lehajtható fogantyúval szerelték fel.
A hosszú élettartam biztosítása érdekében a szivattyút fokozatmentesen állítható úszókapcsolóval
és kiváló minőségű csúszósgyűrűs tömítéssel látták el.
A szivattyút 25/32 mm-es tömlőkhöz használható univerzális csatlakozóval,
G1 külső menettel (33,3 mm), valamint derékszögű könyökkel szerelték fel, ami többféle csatlakozási lehetőséget biztosít.
Műszaki paraméterek
Elektromos hálózat 230 V | 50 Hz
Teljesítmény 330 W
Max. szállítási mennyiség 9500 L/h
Max. szállítási magasság 6 m
Max. merülési mélység 7 m
Víz max. hőmérséklete 35 °C
Idegen tárgyak max. mérete 25 mm
Csatlakozó 47,8mm (G11/2 IG)
Tápkábel 10 m | H05RN-F
Jótállási idő:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)
A kötelező jótállás időtartama:
- 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
- 250 000 forint eladási ár felett 3 év.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.
Fogyasztó csak természetes személy lehet. Cég vagy bármilyen más szervezet nem minősül fogyasztónak. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.
Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.